رویه خرید و مقررات

رویه جستجو، انتخاب، پرداخت و ارسال

به منظور نظم دهی و تنسیق فرآیند جستجو، انتخاب، پرداخت و ارسال سفارشات مشتریان محترم و تامین شفافیت در پروسه خرید و همینطور مشتری مداری، رویه خرید را در فروشگاه اینترنتی مازرون مارکت، به استحضار مشتریان محترم می رساند:

۱- روش های جستجو ی و انتخاب کالا

با توجه به تنوع و تعدد چند هزار قلم کالا در فروشگاه اینترنتی مازرون مارکت، مشتریان محترم می توانند از روش های زیر، کالای مورد نظر خود را مورد جستجو قرار دهند:

گروه بندی ها: گروه بندی ها شامل منو های سرگروه(منوی1)، زیر گروه اصلی(منوی2) و زیر گروه فرعی(منوی3) به دسته کالای مورد نظر خود رسیده و محصولات موجود در این زیر گروه را از نظر مشخصات و قیمت مورد بررسی قرار داده و در صورت مورد نظر بودن مورد انتخاب قرار دهند.

نوار جستجو: مشتریان محترم می توانند به طور کلی و به دلخواه خود عنوان، سرفصل یا کد کالای مورد نظر خود را وارد نموده و به گزینه های موجود را مشاهده نموده و مورد انتخاب قرار دهند.

گزینه فروش واتس آپ: این گزینه ویژه سالمندان و دوستانی است که به دلایل مورد تایید کارشناسان مازرون مارکت توانایی استفاده و به کارگیری از سیستم فروش اینترنتی را نداشته باشند و همکاران ما در سیستم واتس آپ به راهنمایی این عزیزان می پردازند تا کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

خرید تعداد، عمده و کارتنی: در صورت موجود بودن و یا کد کالا با وضعیت تماس بگیرد، کالای مورد نظر با کد 4 رقمی عمده در سایت، به واتس آپ فروش 09126239067 تماس حاصل نمائید.

۲- ثبت نام و نهایی سازی خرید:

۲-۱ ثبت نام و ورود: خرید در کلیه فروشگاه های اینترنتی مستلزم ثبت نام مشتریان محترم می باشد. فروشگاه اینترنتی مازرون مارکت نیز از این موضوع مستثنی نمی باشند. مشتریان گرامی صرفا برای یکبار و صرف زیر 1 دقیقه،  اقدام به ثبت نام و ارائه اطلاعات اولیه نموده تا مشخصات و آدرس گیرنده با روش های مختلف ارسال شفاف باشد.

۲-۲ انتخاب روش ارسال: برای داخل کشور گزینه های متنوعی برای انتخاب خریداران محترم قرار داشته که از آنها می توان به ارسال با پست جمهوری اسلامی، شرکت تیپاکس، باربری، پیک و ... نام برد. در هنگام ثبت سفارش گزینه های ارسال فعال نمایش داده شده و مشتریان فقط می توانند یک گزینه را انتخاب نمایند.

تبصره: در صورتیکه تمایل به تغییر روش ارسال بغد از ثبت سفارش دارید می توانید با واتس آپ فروش تماس حاصل نمائید.

۳- روش های پرداخت:

برای سفارشات گزینه های مختلفی وجود دارد که از آنها می توان به: درگاه امن پرداخت الکترونیکی، کارت به کارت، پرداخت در محل مشتری و ... اشاره نمود.

تبصره: پرداخت در محل ویژه ساکنین با آدرس و تلفن ثابت مشخص در شهر تهران می باشد.

تبصره: برای مشتریان خوش حساب گزینه پرداخت بعد از دریافت سفارش نیز در حال برنامه ریزی می باشد.

بازخوردها